Newsletter

Księgowi dla fundacji Iskierka

07.01.2008
Warszawa, 07.01.2008 – Finaliści konkursu Księgowy Roku wraz z uczestnikami Balu Księgowych zbiorą pieniądze na rzecz fundacji Iskierka.

12 stycznia, w trakcie uroczystości wieńczących IX edycję konkursu, odbędzie się licytacja przedmiotów wykonanych przez podopiecznych fundacji podczas warsztatów artystycznych na oddziałach onkologii i hemioterapii.

Licytacja uświetni Bal Księgowych – imprezę karnawałową odbywającą się na zakończenie konkursu Księgowy Roku 2007. „Z organizatorami konkursu współpracujemy już od trzech lat. W tym roku dochody z licytacji przeznaczymy na przenośny aparat USG dla oddziału onkologii i hematologii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach” – zapowiedziała przedstawicielka Iskierki Aneta Klimek - Jędryka. „W ubiegłym roku zebraliśmy 10 tys. złotych, które pomogły realizować marzenia naszych podopiecznych” – dodała.

Tuż przed Balem Księgowych odbędzie się Gala Finałowa, podczas której wszyscy chętni również będą mogli zakupić przedmioty (mozaiki, witrażowe aniołki, kalendarze) wykonane przez podopiecznych Iskierki. Na zakończenie uroczystości poznamy nazwisko Księgowego Roku 2007 i najlepszego księgowego studenckiej edycji konkursu.

***

Ogólnopolski konkurs Księgowy Roku rozgrywany jest co roku począwszy od 1999. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych finansistów w Polsce oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Od dwóch lat, przy okazji konkursu dla praktyków, rozgrywana jest studencka edycja Konkursu. Księgowy Roku to prestiżowe wydarzenie integrujące środowisko księgowych i specjalistów w dziedzinie finansów, realizowane przez Grupę Wydawniczą INFOR, Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Cieszy się uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne i centralne, środowiska opiniotwórcze i media.

Fundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową działa od 2004 roku. Fundacja istnieje między innymi w celu tworzenia systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodziców na różnych płaszczyznach. Pozytywnej zmiany postaw i odkrycia swoich mocnych stron u dzieci. Organizowania i finansowania zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego oraz lekarstw niezbędnych dla ratowania zdrowia lub życia dzieci.
Warto wiedzieć
Rudomino zapowiada audyt w TVP 30.12.2008
Delegowany do zarządu TVP Tomasz Rudomino chce odtajnienia fragmentów audytu przeprowadzonego w TVP,... więcej
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono 24.10.2008
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono do 29 października br., a nagroda główna wzrosła... więcej
Konkurs Księgowy Roku 2008 Ostatni dzwonek 06.10.2008
Już tylko 20 dni pozostało na zgłoszenie się do drugiej rundy eliminacji tegorocznej edycji konkursu... więcej
więcej