Newsletter

Trwają elminacje do Konkursu Księgowy Roku 2008

24.09.2008
29 września br. rozpocznie się druga i ostatnia runda eliminacyjna konkursu Księgowy Roku 2008. Eliminacje potrwają do 26 października br.
Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie mogą rejestrować się w serwisie internetowym www.ksiegowyroku.pl aż do zakończenia eliminacji. Odpowiedzi na pytania eliminacyjne można odesłać, wraz z uzupełnionym formularzem rejestracyjnym i ankietą uczestnika, za pośrednictwem maila, faksu lub poczty.

Uczestnicy, którzy wzięli udział w pierwszej rundzie, mają szansę poprawienia swojego wyniku starując także w rundzie drugiej – przy zliczaniu punktów jury weźmie pod uwagę lepszy z dwóch osiągniętych rezultatów.

Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 3 listopada br. Do półfinału zakwalifikuje się po trzech najlepszych uczestników z każdego województwa. Nazwisko laureata konkursu poznamy 29 listopada br. podczas uroczystej Gali Finałowej.


*** Konkurs Księgowy Roku organizowany jest od 10 lat z myślą o wszystkich zainteresowanych i związanych z rachunkowością i finansami. Biorą w nim udział dyrektorzy finansowi, księgowi i biegli rewidenci z całej Polski, a od 2006 także studenci, głównie kierunków ekonomicznych. Jury Konkursu wybiera Księgowego Roku, 16 Najlepszych Księgowych Województw oraz laureata edycji studenckiej. Organizatorami przedsięwzięcia są firma Sage Symfonia, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR PL SA.
Warto wiedzieć
Rudomino zapowiada audyt w TVP 30.12.2008
Delegowany do zarządu TVP Tomasz Rudomino chce odtajnienia fragmentów audytu przeprowadzonego w TVP,... więcej
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono 24.10.2008
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono do 29 października br., a nagroda główna wzrosła... więcej
Konkurs Księgowy Roku 2008 Ostatni dzwonek 06.10.2008
Już tylko 20 dni pozostało na zgłoszenie się do drugiej rundy eliminacji tegorocznej edycji konkursu... więcej
więcej