Newsletter

Tylko do 4 listopada będą trwały eliminacje konkursu Księgowy Roku 2007

22.10.2007
Warszawa, 22.10.2007 – Jeszcze tylko przez dwa tygodnie będą trwały eliminacje do dziewiątej edycji Księgowego Roku. Chętni mają jeszcze szansę wziąć udział w tegorocznym Konkursie.

Konkurs Księgowy Roku to szansa dla osób związanych z księgowością, rachunkowością, finansami, problematyką podatkową, aby zweryfikować swoją wiedzę, zdobyć cenne nagrody oraz uzyskać prestiżowy tytuł Księgowego Roku 2007. Osoby, które wzięły udział w pierwszej rundzie mogą poprawić swój wynik odpowiadając również na pytania z rundy drugiej – przy ocenie brany będzie pod uwagę korzystniejszy dla uczestnika wynik. Każdy, kto udzieli odpowiedzi na pytania testowe i rozwiąże zadanie sytuacyjne otrzyma od Organizatorów drobny upominek.

Ogłoszenie listy półfinalistów nastąpi w połowie listopada. Sesja Finałowa (rozgrywki półfinałowe i finałowe) odbędzie się 8 grudnia 2007, a nazwisko zwycięzcy zostanie podane do wiadomości podczas uroczystej Gali Finałowej 12 stycznia 2008 roku.

Aplikacja konkursowa oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące dziewiątej edycji konkursu Księgowy Roku znajdują się na stronie internetowej: www.ksiegowyroku.pl.

***

Ogólnopolski konkurs Księgowy Roku jest prestiżowym wydarzeniem integrującym środowisko księgowych i specjalistów w dziedzinie finansów realizowanym przez Grupę Wydawniczą INFOR, Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Cieszy się uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne i centralne, środowiska opiniotwórcze i media. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych finansistów w Polsce oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Dodatkowych informacji udziela:

(źródło: Ciszewski Public Relations, 22.10.2007)
Warto wiedzieć
Rudomino zapowiada audyt w TVP 30.12.2008
Delegowany do zarządu TVP Tomasz Rudomino chce odtajnienia fragmentów audytu przeprowadzonego w TVP,... więcej
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono 24.10.2008
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono do 29 października br., a nagroda główna wzrosła... więcej
Konkurs Księgowy Roku 2008 Ostatni dzwonek 06.10.2008
Już tylko 20 dni pozostało na zgłoszenie się do drugiej rundy eliminacji tegorocznej edycji konkursu... więcej
więcej