Newsletter

Ogólne zasady korzystania z serwisu Audyt.com

Właścicielem Serwisu internetowego Audyt.com znajdującego się w pod adresem internetowym http://www.audyt.com, jest firma NETMEDIA SA, z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr  0000259747, NIP 526-23-61-606, posiadająca wszelkie konieczne zezwolenia na wykorzystywanie prezentowanych w Serwisie tekstów i elementów graficznych.

Serwis jest bezpłatny i skierowany do użytkowników zainteresowanych usługami audytorskimi, a także aktualnymi szkoleniami i konferencjami związanymi z branżą finansową.

Mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Ponadto dane te mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę NETMEDIA S.A.

Usługi i produkty finansowe prezentowane w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i winny być interpretowane wyłącznie jak informacja, o których jest mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego.
Warto wiedzieć
Rudomino zapowiada audyt w TVP 30.12.2008
Delegowany do zarządu TVP Tomasz Rudomino chce odtajnienia fragmentów audytu przeprowadzonego w TVP,... więcej
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono 24.10.2008
Eliminacje konkursu Księgowy Roku 2008 przedłużono do 29 października br., a nagroda główna wzrosła... więcej
Konkurs Księgowy Roku 2008 Ostatni dzwonek 06.10.2008
Już tylko 20 dni pozostało na zgłoszenie się do drugiej rundy eliminacji tegorocznej edycji konkursu... więcej
więcej